Uherské Hradiště: Internet zadarmo v centru města

27.08.2018 17:32 | Zprávy
autor: PV

Na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti se můžete zadarmo připojit k internetu, pokrytí Mariánského náměstí bude následovat na začátku září.

Uherské Hradiště: Internet zadarmo v centru města
Foto: Uherské Hradiště
Popisek: Uherské Hradiště

Díky spolupráci města Uherské Hradiště a společnosti Internext 2000, s. r. o. bylo náměstí pokryto veřejnou WiFi. Jde o bezplatné internetové připojení pro obyvatele i návštěvníky Uherského Hradiště s rychlostí 8Mbit/s a omezením na tři hodiny připojení, po kterých následuje období tří hodin, po které není možné danou síť využívat z důvodu její lepší dostupnosti pro co nejvíce uživatelů. "Tato navázaná spolupráce má za cíl pokrýt nejfrekventovanější veřejná prostranství kvalitním a bezplatným internetovým připojením," řekl člen rady města František Elfmark. Dalším veřejným prostranstvím po Masarykově náměstí je Mariánské náměstí, kde bude free WiFi spuštěna na začátku září. Při události roku, Slováckých slavnostech vína a otevřených památek by se tedy návštěvníci města na obou stěžejních náměstích měli bez problémů k wifi připojit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín postupuje jako veřejný opatrovník řádně

22:05 Zlín postupuje jako veřejný opatrovník řádně

Město obdrželo zprávu o výsledku šetření, které z vlastního podnětu v dané věci provedl veřejný ochr…