Ústí nad Labem: Nové technologie usnadní parkování v centru města

24.08.2018 10:05 | Zprávy

Podmínky parkování zlepší nové technologie, které pro parkoviště pod Mariánskou skálou a Zanádraží připravuje ve spolupráci s Metropolnetem společnost ČD - Telematika.

Ústí nad Labem: Nové technologie usnadní parkování v centru města
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Zmodernizuje vybrané parkovací systémy a zajistí zobrazování aktuálních informací o obsazenosti jednotlivých parkovacích lokalit na proměnném dopravním značení. Mariánské garáže a garáže Zanádraží by měly být propojeny do 30. září a systém by měl být zprovozněn do 15. října.

„Parkování je v Ústí nad Labem stále velký problém. Proto usilujeme o co nejefektivnější využití kapacit, které jsou k dispozici,“ uvedl první náměstek primátorky Jiří Madar. „Díky novému systému budou mít motoristé nejen aktuální informace o možnostech odstavení svého automobilu, ale proměnné dopravní značení je bude k volným parkovacím kapacitám i navádět,“ dodal Jiří Madar.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Ceny

Jaké jsou ty nástroje státu, které byste uplatnili, aby došlo ke snížení cen potravin, bydlení a energií?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Město opravilo hráz rybníka Nováček a odbahnilo dno

13:05 Plzeň: Město opravilo hráz rybníka Nováček a odbahnilo dno

Úpravy rybníku Nováček v Plzni Bolevci jsou hotovy.