Ústí nad Labem: Primátor předplatil seniorům časopis

26.02.2012 8:26 | Zprávy
autor: Usti-nl.cz

Domovům pro seniory bylo předplaceno z fondu primátora města Ústí nad Labem roční odebírání měsíčníku Doba seniorů.

Ústí nad Labem: Primátor předplatil seniorům časopis
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Doba seniorů je oblíbený časopis mezi starší generací občanů, který se zaměřuje svými rubrikami a tématy právě na penzisty. Primátor města Ústí nad Labem Vít Mandík z tohoto důvodu předplatil sedmi Domovům pro seniory a občanskému sdružení Elixír roční odběr tohoto žurnálu.

Náměstkyně primátora Zuzana Kailová předala osobně první číslo měsíčníku ředitelce Domova pro seniory na Bukově Věře Vonkové.

„Péče o seniory je důležitou prioritou města Ústí nad Labem. Věřím, že časopis, který jsme do Domovů pro seniory a do občanského sdružení Elixír předplatili, penzistům zpříjemní jejich volný čas,“ ohodnotila náměstkyně primátora Zuzana Kailová přínos časopisu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hustopeče: Republikový turnaj u nás patří mezi nejlepší v Česku

22:42 Hustopeče: Republikový turnaj u nás patří mezi nejlepší v Česku

Téměř každý víkend bývá Městská sportovní hala v Hustopečích plná sportovců i diváků. Pravidelně se …