Valašské Meziříčí: V Bynině město buduje nový bezbariérový chodník

08.08.2016 14:52 | Zprávy
autor: PV

Celkem 800 metrů nového bezbariérového chodníku budou mít obyvatelé Byniny ve Valašském Meziříčí. Aktuálně probíhá závěrečná třetí etapa, která zahrnuje nový chodník, dešťovou kanalizaci a opěrné zdi.

Valašské Meziříčí: V Bynině město buduje nový bezbariérový chodník
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

„V současné době se v Bynině již pracuje. Pokud půjde vše dobře, práce by mohly skončit v listopadu. Celkové náklady na třetí etapu činí přibližně 9,5 milionu korun. Město však z rozpočtu nebude platit celou částku. Přibližně 3,2 milionu půjde na opravu ze schváleného příspěvku Státního fondu dopravní infrastruktury,“ sdělil starosta města Robert Stržínek. Stavbu provádí akciová společnost Mobiko plus.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

19:06 Přerov: Na estakádě I/55 začíná dopravní omezení, související se stavbou dálnice D1

Dnes ráno začalo částečné dopravní omezení na estakádě silnice I/55 ve směru z Přerova na Olomouc.