Varnsdorf: Nová kabina na zimním stadionu je hotová

20.11.2020 20:16

Stavební práce na zimním stadionu ve Varnsdorfu jsou u konce. Město dokončilo vestavbu nové kabiny za tři miliony korun.

Varnsdorf: Nová kabina na zimním stadionu je hotová
Foto: varnsdorf.cz
Popisek: Varnsdorf
reklama

Na varnsdorfské hokejisty čeká lepší zázemí. Využít ho však budou moci až se zlepší situace kolem koronaviru. „Na zimním stadionu běžně probíhají pravidelné tréninky domácích mužstev, ale i týmů z okolí. Konají se zde také hokejové turnaje a bývá problém s nedostatečnou kapacitou kabin, proto jsme se rozhodli pro vestavbu nové kabiny“ vysvětlil záměr starosta Roland Solloch.

Nová šatna je umístěna v patře vedle a je napojena na současnou budovu restaurace. Vstup do šatny je po ocelovém schodišti. Kabina tak bude určena především pro dospělé hokejisty. Součástí stavebních prací bylo i vybudování sociálního zařízení a úklidové komory. Stavební úpravy na zimním stadionu vyšly na 3 miliony korun bez DPH.

V tu dobu se finišovalo s přípravami na nadcházející hokejovou sezónu, kterou přerušila pandemie koronaviru. „Ledová plocha je připravena více než měsíc, ale zatím zeje prázdnotou. Všichni netrpělivě čekáme, kdy se vládní opatření uvolní a bude se moct vyjet na led,“ řekl vedoucí zimního stadionu Jan Šimák.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Dětská hřiště jsou otevřená, návštěvníci ale musejí dodržovat omezení

17:39 Kroměříž: Dětská hřiště jsou otevřená, návštěvníci ale musejí dodržovat omezení

Kroměřížská radnice nechala otevřená neoplocená dětská hřiště na území města i místních částí. I na …