„Jsem rád, že i přes opravdu nízké teploty občané na Kotel přišli a zajímali se nejen o připravované investice, ale prezentovali také problémy, které je trápí. Probírali jsme hluk v Rokytnici, úpravy chodníků a komunikací na Rybníkách, opravu dlažby na Dolním náměstí, zda bude na Vsetíně MHD zdarma, co bude s budovou bývalého okresního úřadu nebo jak pokračuje projekt lanovky na Sychrov,“ uvedl starosta Růžička.
Vzhledem k tomu, že se v přednádražním prostoru naplno běží stavební práce na podzemním parkovišti a budově obchodní galerie, přináší tento stav jistá omezení v počtu parkovacích míst. „Občanům jsme představili možnosti parkování ve městě s tím, že na třinácti parkovištích, která nabízí téměř 780 míst je parkování zdarma, ale k dispozici je dalších bezmála 300 parkovacích míst, která jsou však již zpoplatněna,“ vyjmenoval starosta Růžička a dodal, že město připravuje další tři plochy, které by měly sloužit jako odstavná parkoviště. „Jednou z nich by měla být plocha u Skláře na Ohradě, kde poté, co vyřešíme problematiku vjezdu a výjezdu, by mělo být občanům k dispozici 70 míst. Jednáme také s Českými drahami o možnosti využití plochy v areálu vlakového nádraží naproti autobusového nádraží,“ doplnil starosta.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


