Zlín: Dotace od města i na neuskutečněné kulturní akce

27.11.2020 19:31 | Zprávy
autor: PV

Město podpořilo organizátory kulturních akcí. Na akce, které se kvůli epidemii koronaviru neuskutečnily, měli možnost získat alespoň část původní dotace.

Zlín: Dotace od města i na neuskutečněné kulturní akce
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Ta měla za cíl pokrýt náklady, které jim s přípravou akce prokazatelně vznikly. Kompenzace, o které rozhodla Rada města Zlína, se týkala žadatelů o dotaci z kulturního fondu města, kteří již měli schválenu a uzavřenu smlouvu o poskytnutí dotace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Školné

Jak to bylo s financováním vašeho školného na soukromé vysoké škole? Ševčík tvrdil v televizi na CNN v debatě s vámi něco o tom, že vám ho financovala snad obec. Je to tak? Překvapilo mě totiž, že jste se proti tomu vůbec neohradil, i když vám moderátorka dala prostor. Je to tedy pravda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava posiluje partnerství s polským městem Zgierz

16:10 Jihlava posiluje partnerství s polským městem Zgierz

Zástupci Jihlavy navštívili partnerské město Zgierz. Program připomněl Den vlajek, výročí seniorskéh…