Zlín: K zápisu do základních škol dorazil rekordní počet dětí

31.01.2013 20:11 | Zprávy

V září by mělo nastoupit do školních lavic celkem 851 prvňáčků. Vyplývá to ze zápisů, které se uskutečnily na 13 základních školách zřizovaných městem Zlínem před několika dny. Celkem k zápisu dorazilo 967 dětí, 116 z nich by mohlo nadále zůstat ve školkách a to z důvodu odkladu, o který požádali přímo u zápisu zákonní zástupci dětí.

Zlín: K zápisu do základních škol dorazil rekordní počet dětí
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

"Nejvíce prvňáčků, celkem sto dvacet, by mělo nastoupit do základní školy na ulici Slovenská. Přes sto jich přivítají ještě ve škole na ulici Okružní a v ZŠ Komenského I. na Havlíčkově nábřeží," konstatoval primátor Miroslav Adámek, který má na starosti oblast školství.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Zlin.eu

Co když bude Babiš odsouzen?

Není to jisté, ale ani vyloučené. Když k odsouzení dojde, jak se k tomu postaví ANO, které on založil a řídí? To ho odvoláte? Zatím ho všichni bráníte, ale je podle vás v pořádku, že vůbec kandiduje a podle všeho by chtěl být zase premiér, i když je minimálně trestně stíhaný?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Unikátní jilm napadl podkorní hmyz

7:17 Písek: Unikátní jilm napadl podkorní hmyz

Unikátní jilm, rostoucí v Palackého sadech, bohužel uschl.