Semináře jsou určeny všem, kteří uvažují o pořízení elektromobilů, zřízení dobíjecích stanic a související infrastruktury nebo se o tuto problematiku zajímají – tedy pro zástupce obcí, městských organizací, škol, podnikatelů, ale i pro širokou veřejnost. Semináře se uskuteční ve vybraných městech Zlínského kraje v termínech od dubna do začátku června 2019. Účast na seminářích je bezplatná. Bližší informace k harmonogramu akcí i přihlášce na seminář naleznete v přiložené pozvánce.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


