Znojmo: Přijďte se zahřát do podzemí, a to hned dvakrát!

01.03.2012 18:29 | Zprávy
autor: znojmocity.cz

Nejenom že Znojemské podzemí má v těchto mrazivých dnech příjemnou stálou teplotu 12 – 13 °C, ale zahřát Vás mohou i vzpomínky… V termínu od 27. února do 9. dubna 2012 je totiž podzemí obohaceno o fotografie ze sbírky Josefa Vlasáka a Antonína Cvaka.

Znojmo: Přijďte se zahřát do podzemí, a to hned dvakrát!
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Pro znojemské i ostatní návštěvníky je to jistě příležitost spatřit na snímcích řadu svých přátel, populárních zpěváků a dalších umělců hostujících ve Znojmě v prvních ročnících Znojemského historického vinobraní, ale třeba i tehdejší státníky… Přijďte, nebudete zklamaní! Vstupné je dle platného mimosezónního ceníku.

Otvírací doba:

pondělí – sobota 10.00 – 17.00 hodin
neděle 13.00 – 16.00 hodin

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Šikovné učně pozdravila primátorka

16:44 České Budějovice: Šikovné učně pozdravila primátorka

V obřadní síni radnice se sešli vítězové soutěže Učeň roku a Zlaté ruce 2026 i jejich rodiče.