Ale to není vše. „Využili jsme nabídky České televize na spolupráci a v rámci pořadu programu pozveme diváky na návštěvu Znojma i vinobraní. Hosty pořadu bude vedle Jaroslava Chaloupeckého ze Znojemské Besedy také herec, znojemský rodák a představitel krále vinobraní Miroslav Hrabě, kterému bych chtěl poděkovat za to, že si udělal čas a na vysílání do Znojma přijede,“ říká místostarosta Znojma Jan Grois.
„V relaci věnované Znojmu pozveme diváky na památky, ale také na procházku přírodou Národního parku Podyjí, na sklenku dobrého znojemského vína, ukážeme Znojmo jako cíl mnoha cyklistů a nově i vodáků. Pozveme je na nejbližší kulturní akce i na největší svátek vína u nás – na Znojemské historické vinobraní. A k tomu právě využijeme našeho krále Mirka Hraběte,“ komentuje přípravy na páteční vysílání Jaroslav Chaloupecký ze Znojemské Besedy.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV