ANO Tábor: V žádném případě neporušujeme koaliční smlouvu

22.04.2016 16:26 | Zprávy
autor: PV

Na zasedání zastupitelstva města Tábora dne 18.4.2016 bylo schváleno převedení fotbalového stadionu v Kvapilově ulici do majetku města s podmínkou investice 15 mil. Kč do výstavby I. etapy nového stadionu, který bude následně odpovídat podmínkám profesionální ligy dle parametrů Fotbalové asociace ČR. Materiál byl přijat 15 hlasy z celkem 27, a to napříč celým politickým spektrem.

ANO Tábor: V žádném případě neporušujeme koaliční smlouvu
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Pro podporu tohoto kroku jsme měli několik zásadních důvodů.

1. Chceme v Táboře udržet profesionální fotbal. Bez našeho zásahu by stadion nemohl být rekonstruován a II.liga by v Táboře dříve či později skončila.

2. Dva stadiony, které jsou v současné době ve vlastnictví města a do kterých mělo být investováno cca. 10 mil. Kč nesplňují podmínky FAČR pro profesionální soutěž.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…