ANO spustilo nový web, vzdušný a plný velkých fotografií

01.07.2016 7:25 | Zprávy
autor: PV

V rámci přípravy na nadcházející volby přichází hnutí ANO s novou webovou prezentací. Vedle centrálního webu spustí i 40 dalších regionálních stránek.

ANO spustilo nový web, vzdušný a plný velkých fotografií
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Původní stránky spustilo hnutí ANO už v roce 2013, a protože za tu dobu prošlo velmi dynamickým vývojem, přestal web logicky splňovat všechny požadavky, které jsou na něj kladeny. Jednoduše řečeno byl ANO malý. Na šest ministrů, poslance, senátory, primátory, europoslance a teď i kandidáty na hejtmany, potřebovalo hnutí větší prostor. „Dnes je to hodně o fotkách, a když chcete všechny ty lidi představit, musíte mít kde. Na novém webu to nebude problém,“ říká UX director hnutí ANO Marek Prchal.

Webu jsme se rozhodli ponechat "novinový" layout, takže informace mají vizuální prioritu, čím jsou titulky větší, tím jsou texty a zprávy důležitější. Web je samozřejmě plně responzivní. Kromě jsme se rozhodli vybrat i nové písmo pro titulky. „Gotham nám všechny ostatní politické strany už okopírovaly, tohle písmo ne. Je použité pro titulky v sekcích a ve spojení s "psacím" písmem v bublinách, které jsme použili pro kampaň, jsou to inovativní prvky, které české politické prostředí nezná,” dodává Prchal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kubisková (Výzva): Mrazivé shrnutí Fialovy vlády Nejvyšším kontrolním úřadem

14:02 Kubisková (Výzva): Mrazivé shrnutí Fialovy vlády Nejvyšším kontrolním úřadem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke zprávě NKÚ.