Andrla (SPR-RSČ): Nepůjdu k volbám, jeden hlas nic nezmění a stejně tam zase budou ti samí...

04.10.2017 14:22 | Zprávy
autor: PV

Na našich setkáních s občany, se setkávám dost často s větou: „Nepůjdu k volbám, můj hlas nic nezmění“ a nebo druhý argument: „Stejně tam budou sedět zase ti samí vyžírkové a nic se zásadního nezmění“.

Andrla (SPR-RSČ): Nepůjdu k volbám, jeden hlas nic nezmění a stejně tam zase budou ti samí...
Foto: archiv Romana Andrly
Popisek: Roman Andrla

Lidé jsou už otrávení z té politické „kultury“ v České republice, spíše bych řekl z toho politického bahna a smradlavé stoky v České republice a vcelku i chápu jejich postoj, ale snažím se vždy sdělit ty zásadní argumenty, proč k volbám jít a nenechat svůj hlas propadnout.

Když si člověk uvědomí, kolik je dle věku potencionálních voličů v České republice a byť každý třetí by konečně vzal rozum do hrsti a nevolil ty politické garnitury, zkorumpované politiky, strany a hnutí, za kterými je jeden velký průšvih vedle druhého, tak přeci musí přijít změna. Ale tu moc tady tu změnu nastolit má jen a jen volič.

My, jako Republikáni přicházíme s celou řadou skvělých bodů, co chceme změnit, ale dokážeme to prosadit jen a pouze v tom případě, když lidé půjdou v co nejhojnějším počtu k volbám a dají nám svůj hlas. A i kdyby daly hlas někomu jinému, hlavně využijte svého občanského práva se svobodně rozhodnou, koho chcete volit, protože jak tak sleduji vývoj politiky v České republice, tak se mílovými kroky blížíme někam do dob normalizace, kdy nám 200 poslanců bude diktovat i pomalu to, jestli se můžeme nadechnout za minutu dvakrát, nebo můžeme i vícekrát.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

4:32 Kolovratník (ANO): Na NATO má jet vláda, ne lídr opozice

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k summitu NATO v Ankaře.