Bajer (Soukromníci): Vykročili jsme správně. Šance na zastavení agrolevicové politiky je stále větší

27.05.2017 13:17

Se zhruba 13 procenty třetí nejsilnější strana. Takovou pozici přiřkl ODS s podporou Soukromníků aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění. Od března, kdy občanští demokraté a Soukromníci spolupráci oznámili, tak preference vykazují stále vzestupný trend.

Bajer (Soukromníci): Vykročili jsme správně. Šance na zastavení agrolevicové politiky je stále větší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer

„Jde o další důkaz, že společně jsme silní a máme reálnou šanci učinit přítrž bobtnající byrokracii, rostoucím regulacím a šlapání po aktivních a pracovitých lidech,“ komentuje výsledek průzkumu předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer, který za rostoucími preferencemi vidí dvě hlavní příčiny, které spolu úzce souvisejí. „Lidé si stále zřetelněji uvědomují, kam tato vláda svou reálnou politikou zemi přivedla, vadí jim i komedie na téma demise. Logicky tak ve spolupráci Soukromníků a ODS vidí šanci, jak z toho marasmu ven,“ říká.

Předseda jediné české stavovské strany si je ale zároveň velmi dobře vědom, že samotné výzkumy preferencí či volební modely samy o sobě nic neřeší. „Musíme dál intenzivně pracovat a vysvětlovat lidem, že existuje reálná šance na změnu – dál nabízet silný program pro živnostníky, jejich rodiny a zaměstnance, pro všechny aktivní lidi. Prostě udělat vše pro to, aby soukromníci využili jedinečné šance zvolit sami sebe,“ vysvětluje Petr Bajer.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Adamec (ODS): Z trutnovských ulic začnou mizet vraky

14:49 Adamec (ODS): Z trutnovských ulic začnou mizet vraky

Vraky a dlouhodobě odstavená vozidla v ulicích, to je problém, který trápí řadu měst. Městská polici…