Bajer (Soukromníci): Vykročili jsme správně. Šance na zastavení agrolevicové politiky je stále větší

27.05.2017 13:17 | Zprávy

Se zhruba 13 procenty třetí nejsilnější strana. Takovou pozici přiřkl ODS s podporou Soukromníků aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění. Od března, kdy občanští demokraté a Soukromníci spolupráci oznámili, tak preference vykazují stále vzestupný trend.

Bajer (Soukromníci): Vykročili jsme správně. Šance na zastavení agrolevicové politiky je stále větší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer

„Jde o další důkaz, že společně jsme silní a máme reálnou šanci učinit přítrž bobtnající byrokracii, rostoucím regulacím a šlapání po aktivních a pracovitých lidech,“ komentuje výsledek průzkumu předseda Strany soukromníků ČR Petr Bajer, který za rostoucími preferencemi vidí dvě hlavní příčiny, které spolu úzce souvisejí. „Lidé si stále zřetelněji uvědomují, kam tato vláda svou reálnou politikou zemi přivedla, vadí jim i komedie na téma demise. Logicky tak ve spolupráci Soukromníků a ODS vidí šanci, jak z toho marasmu ven,“ říká.

Předseda jediné české stavovské strany si je ale zároveň velmi dobře vědom, že samotné výzkumy preferencí či volební modely samy o sobě nic neřeší. „Musíme dál intenzivně pracovat a vysvětlovat lidem, že existuje reálná šance na změnu – dál nabízet silný program pro živnostníky, jejich rodiny a zaměstnance, pro všechny aktivní lidi. Prostě udělat vše pro to, aby soukromníci využili jedinečné šance zvolit sami sebe,“ vysvětluje Petr Bajer.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jaké budou další kroky ANO?

Vládu se vám odvolat nepodařilo, ale dost pravděpodobně budete v příští vládě, jak se pak k celé kauze postavíte? Budete ji prošetřovat? Protože ani já pod hlavičkou ODS nevěřím nezávislému prošetření.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): Povolenky EU zdraží topení i benzín, pro venkov to bude likvidační

8:02 Dostál (Stačilo!): Povolenky EU zdraží topení i benzín, pro venkov to bude likvidační

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k emisním povolenkám na dopravu a bydlení.