Balaštíková (ANO): Obcím měl někdo poradit

16.10.2022 22:09 | Zprávy

Letos v březnu jsme se dozvěděli, že poslanec hnutí STAN Stanislav Polčák radil obcím, jak získat odškodné z kauzy Vrbětice.

Balaštíková (ANO): Obcím měl někdo poradit
Foto: archiv poslankyně
Popisek: poslankyně Margita Balaštíková (ANO)

Letos v březnu jsme se dozvěděli, že poslanec hnutí STAN Stanislav Polčák radil obcím, jak získat odškodné z kauzy Vrbětice. Přesněji - tento poslanec nejprve obce upozornil, že by mohly z kauzy nějaké peníze dostat, pak prosadil odškodnění do zákona a nakonec si řekl o několik milionů. Když se to dostalo na veřejnost, řekl ještě ráno na první jarní den, že jsou to dezinterpretace, a po obědě se milionových nároků vzdal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Margita Balaštíková

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

Životní úroveň

Vy: ,,Komunisti nám fakt nezlepší životní úroveň“. Já: Podle vás se snad naše životní úroveň za poslední čtyři roky zlepšila? Nemyslíte, že je to přesně naopak? Komunisty nevolím, ale proč volit vás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Volby můžou něco změnit, toho se SPOLU a STAN bojí

12:04 Vích (SPD): Volby můžou něco změnit, toho se SPOLU a STAN bojí

Pořád nevyhrávají volby ti správní? Tak padají žaloby, aby je nešlo volit.