Bárta: Jak pokročil GIBS na UZČ?

18.08.2013 11:40 | Zprávy
autor: vitbarta.cz

V pátek jsem podal dost možná poslední interpelaci v tomto složení Sněmovny. Míří na ministra vnitra Martina Pecinu a týká se informací o vyšetřování Útvaru zvláštních činností Policie ČR.

Bárta: Jak pokročil GIBS na UZČ?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

V polovině července jsem zveřejnil článek o podivných praktikách vedení nejtajnějšího policejního útvaru, který se zabývá odposlechy. Podle informací, kterých se mi dostalo, mělo dojít k padělání prezenční listiny. Po ministru vnitra chci vědět, jak pokročilo a zda vůbec započalo vyšetřování GIBS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jak jste se dostal k utajovaným informacím?

Proč to nechcete prozradit? Nebo o ničem nevíte a zase jste lhal? A budete žádat o vyšší prověrku? Myslíte, že máte šanci ji vůbec dostat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Fiala (SPD): Abychom mohli něco pořádného změnit, tak potřebujeme změnit zákon

19:03 Fiala (SPD): Abychom mohli něco pořádného změnit, tak potřebujeme změnit zákon

Projev na 15. schůzi Poslanecké sněmovny 16. dubna 2026 k práci vlády ČR.