Bartošek (KDU-ČSL): Pokud chce šílený diktátor válku, ústupky a zbabělostí mu v tom nezabráníme

16.03.2024 11:02 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k válečné politice minulosti i současnosti.

Bartošek (KDU-ČSL): Pokud chce šílený diktátor válku, ústupky a zbabělostí mu v tom nezabráníme
Foto: ČT24
Popisek: Jan Bartošek

„Dnes ráno jsem měl další jednání s německým kancléřem panem Hitlerem, a tento kus papíru nese jeho podpis spolu s mým.“

S těmito slovy mával tehdejší britský premiér Neville Chamberlain mnichovskou dohodou na letišti v Londýně a radoval se z uzavřeného míru.

O pár měsíců později, přesně v tento den před 85 lety, vyhlásil Adolf Hitler Protektorát Čechy a Morava.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Co myslíte tím zvláštním statusem pro Ukrajinu?

A myslíte, že vzhledem k prokazatelné korupci na Ukrajině je správné ji nějakým způsobem začleňovat do EU? Upřímně já nevěřím tomu, že pokud by byla v EU, že by to vytvořilo nějakou oponu pro Rusko. Proč by taky mělo? Myslíte, že kdyby třeba Ukrajina byla už teď v EU, že by ji snad Rusko nenapadlo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Jdi bojovat, zbabělce, kdo ti v tom brání? , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusespartyza8 , 16.03.2024 11:58:14
Kecat, to umíš.

|  11 |  0

Další články z rubriky

Lipavský (ODS): Odcházím s dobrým svědomím

20:15 Lipavský (ODS): Odcházím s dobrým svědomím

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k funkci ministra zahraničních věcí.