Prý by stačilo, kdyby kandidátky stran obsahovaly alespoň třetinu žen a že proti tomu KDU-ČSL ostře protestuje, pochopitelně, protože jsme ve sněmovně zastoupeni pouze muži.
Je to nesmysl, poslanecký klub KDU-ČSL má poslankyni Pavlu Golasowskou. Navíc KDU-ČSL má na rozdíl od tří českých stran a hnutí v Evropském parlamentu poslankyni a oproti dvěma senátním klubům máme senátorky. Měli jsme kandidátku na prezidenta a asi jako jediná strana v ČR máme i většinu členek. A ejhle, i bez kvót máme pod mým předsednictvím už druhé funkční období dvě místopředsedkyně strany. Tolik tvrdá data.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Pavel Bělobrádek - profil