Bělobrádek (KDU-ČSL): Šíří se hoax, jehož autorkou je neúspěšná kandidátka

08.01.2016 19:42 | Zprávy
autor: PV

Osobní dopis Pavla Bělobrádka s vyjádřením k lživým tvrzením Nely Liskové:

Bělobrádek (KDU-ČSL): Šíří se hoax, jehož autorkou je neúspěšná kandidátka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Bělobrádek

Vážení členové a příznivci.

Již delší dobu se prostřednictvím emailů a sociálních sítí šíří hoax, jehož autorkou je Nela Lisková (neúspěšná kandidátka, která prošla několika stranami). Obracíte se s ním na mě a ptáte se, co to má znamenat. V tomto vylhaném textu mi jsou vkládány do úst dva nehorázné výroky. Ani jeden z nich jsem nikdy a nikde neřekl. 

1. Lež Nely Liskové:

„Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami.“


Skutečnost:

Ve skutečnosti jsem na tiskové konferenci řekl, že demografické potíže, které naší zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti, mohou do jisté míry vyřešit uprchlíci, kteří se v naší zemi rozhodnou zůstat:

Zároveň (Pavel Bělobrádek) připomněl demografické potíže, které Česku kvůli nízké porodnosti do budoucna hrozí. Nevadilo by mu proto, kdyby se tito uprchlíci po skončení násilí v jejich domovině rozhodli v České republice zůstat. O přijmutí uprchlíků bude ve středu jednat vláda. Bělobrádek očekává, že se bude jednat řádově o stovky běženců.

(Tisková konference po jednání poslaneckého klubu KDU-ČSL 7. 7. 2015)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Dobrý den.

Jaký máte názor na pana velitele a vojenského publicistu Jevhenie Dykyj? Rád by se podíval na Slovensko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Vládo, jsme partnery, dejte nám informaci, my ji budeme šířit

21:02 Rakušan (STAN): Vládo, jsme partnery, dejte nám informaci, my ji budeme šířit

Projev na 10. schůzi poslanecké sněmovny 3. března 2026 k jednání vlády stran krize na Blízkém výcho…