Bendl: Vláda ČSSD a KSČM nezabránila poškození občanů Středočeského kraje

08.10.2013 19:38 | Zprávy
autor: ODS

Reakce středočeské ODS na aktuální události

Bendl: Vláda ČSSD a KSČM nezabránila poškození občanů Středočeského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl

Středočeská ODS vyzývá představitele ČSSD, aby se vyjádřili k novým obviněním protikorupční policie ČR. „Aktuální události a nová zjištění zřetelně ukazují, že korupční jednání se v době vlády ČSSD a KSČM staly normou a že probíhající soud s Davidem Rathem, je jen vrcholem ledovce. Vláda ČSSD a KSČM ve Středočeském kraji otevřela dveře jednání, jehož obětí jsou všichni obyvatelé Středočeského kraje, kteří jsou v roli poškozených.“ říká předseda středočeské ODS Petr Bendl.

 

„Navíc tato kauza přichází v době, kdy koalice ČSSD a KSČM dovedla Středočeský kraj hospodářsky tak daleko, že kraj není schopen platit zakázky, které si objednal v důsledku čehož kraj zaplati dodavatelum stavebnich zakázek o 20 mil Kč víc než byla původní vysoutěžená cena zakázky!"

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Vliv Ruska

Jak podle vás více bojovat s vlivem Ruska u nás? Sám přiznáváte, že s ním dostatečně nebojovala ani předchozí vláda. A objektivně, nemyslíte, že se Macinka jako jeden z mála ve vládě staví proti Rusku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kubisková (Výzva): Vláda mění pravidla za pochodu a trestá především ty nejslabší

8:04 Kubisková (Výzva): Vláda mění pravidla za pochodu a trestá především ty nejslabší

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k opatřením vlády vůči ropné krizi.