Benešík (KDU-ČSL): Dohodu mezi EU a Spojeným královstvím vítáme

26.12.2020 20:02 | Zprávy
autor: PV

KDU-ČSL vždy preferovala férové nastavení vzájemných vztahů po odchodu UK z EU, které by minimalizovalo brexitové škody na obou stranách.

Benešík (KDU-ČSL): Dohodu mezi EU a Spojeným královstvím vítáme
Foto: Daniela Černá
Popisek: Poslanec Ondřej Benešík.

Uzavřená dohoda mezi EU a Spojeným královstvím znamená jistotu i stabilitu nejen pro obchodní vztahy, ale také pro desetitisíce Čechů, kteří v Británii žijí a pracují.

"Věřím, že je to dobrý základ pro budoucí úzkou spolupráci mezi Sedmadvacítkou a Spojeným královstvím," komentoval dohodu místopředseda KDU-ČSL Ondřej Benešík, který je zároveň předsedou Výboru pro evropské záležitosti v PSP.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Haas (ODS): Myslím, že ta silná slova o rozporu s ústavou byla přepálená

23:08 Haas (ODS): Myslím, že ta silná slova o rozporu s ústavou byla přepálená

Projev na 7. schůzi Poslanecké sněmovny dne 13. února 2026 k zákonu o jednacím řádu Poslanecké sněmo…