Bezecný (KDU-ČSL): Jé, to bude krása

12.02.2020 5:35

Snížení sazby DPH na točené pivo? Báječné. Sice nevím, jestli nám to také něco přinese, ale marketinkově určitě další vynikající tah pana premiéra.

Bezecný (KDU-ČSL): Jé, to bude krása
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL
reklama

Nedivím se opozici, že zase bučí, nebo snad štěká, nespokojeností. Zatímco její programové floskule, jak jsme je zaslechli na nedávných sjezdech téměř všech bratří v triku (tzv. opozičního partnerství) jsou zahaleny v těžkém hávu mlhavosti, neurčitosti, bezčasovosti a především obtížné proveditelnosti (vzhledem k preferencím navrhovatelů), pan premiér se zase vytasil trumfem jednoduchým, ale o to účinnějším. Točené pivo nadále patří k nejsrozumitelnějším kulturním i společenským fenoménům nejenom u nás, tak proč nepodat národu ruku a nenabídnout jeho nižší zdanění. Jistě, nižší DPH ještě neznamená nižší cenu, ale minimálně se třeba alespoň zastaví její růst.

A protože posezení u piva v příjemné a milé společnosti považuji za daleko lepší relaxací a osvěžení než mučení těla někde v posilovně nebo dokazování si vlastní veledůležitosti nepřetržitým sledováním komunikace na sociálních sítích, snížení DPH u točeného piva ze srdce a s radostí vítám. A je krásné, že to bude od května, kdy snad zase zasvítí sluníčko a otevřou se zahrádky a zakvetou šeříky a zkrátí se sukně….Jé to zase bude nádhera….samozřejmě myslím na podzim u volebních uren.

(převzato z Profilu)

Ing. Ivo Bezecný

  • KDU-ČSL
  • mimo zastupitelskou funkci
  • školství

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Herman (ANO): Užívejte si rodinu, děti i rodiče…

18:44 Herman (ANO): Užívejte si rodinu, děti i rodiče…

Už nějaký ten pátek trvá „nouzová situace“, která ovlivnila, ovlivňuje, a ještě poměrně dlouho bude …