Birke (ČSSD): Dopravně nejsložitější část opravy průtahu se blíží do finále

27.08.2017 22:40 | Zprávy
autor: PV

V těchto dnech probíhá oprava frekventované křižovatky silnice I/33, ulice Českoskalická a místní komunikace, ulice Českoskalická (výjezd z centra, ul. Komenského). Právě v těchto místech stavby proběhl ve čtvrtek 24. srpna 2017 další kontrolní den.

Birke (ČSSD): Dopravně nejsložitější část opravy průtahu se blíží do finále
Foto: archiv starosty
Popisek: poslanec a starosta Náchoda Jan Birke (ČSSD)

„Je to dopravně nejsložitější část rekonstrukce, stávající dopravní omezení způsobují v posledním týdnu komplikace, doprava ve městě během dne několikrát kolabuje," uvedl starosta Jan Birke a dodal: „Minimálně do konce příštího týdne bych proto doporučoval, a to hlavně řidičům kamionů, se Náchodu úplně vyhnout!"

O víkendu stavbaři dokončovali pravý pruh vozovky na výjezdu z města, probíhala pokládka asfaltu v prostoru křižovatky a následně byl dokončen chodník. V první polovině následujícího týdne by pak měl být dodržen avizovaný termín dokončení opravy křižovatky a poté bude opět obnoven obousměrný provoz v ulici Českoskalické na výjezdu z města u hotelu Hynek. Nyní si mohou řidiči osobních vozidel zkrátit cestu do centra odbočením doleva u plaveckého bazénu a dále pokračovat po ulici Komenského.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartošek (KDU-ČSL): Premiérův kabinet se plní „přáteli Ruska“

11:23 Bartošek (KDU-ČSL): Premiérův kabinet se plní „přáteli Ruska“

Člen Výboru pro bezpečnost Jan Bartošek varuje před ohrožením bezpečnosti ČR. Stát podle něj čelí in…