Birke (ČSSD): Spolupráce s Nadací ČEZ je pro nás nesmírně důležitá

02.06.2019 6:31

Za účasti starosty města Jana Birke, místostarostů Jana Čtvrtečky, Pavly Maršíkové a Františka Majera a paní Šárky Beránkové z Nadace ČEZ se uskutečnilo slavnostní otevření nového „oranžového" hřiště v ulici Myslbekova. A nechyběli ani ti nejmenší z této části Náchoda, kteří budou hřiště využívat.

Birke (ČSSD): Spolupráce s Nadací ČEZ je pro nás nesmírně důležitá
Foto: red
Popisek: Jan Birke, ČSSD

Začátek celé akce se datuje 11. září 2018, kdy byla podána žádost na Nadaci ČEZ na projekt s názvem „Oranžové hřiště Myslbekova - Náchod". Město Náchod s žádostí uspělo a 10. ledna 2019 byla podepsána s Nadací ČEZ Smlouva o poskytnutí nadačního příspěvku. Firma B plus P spol. s.r.o., Červený Kostelec, pak byla vybrána jako zhotovitel nového sportoviště pro věkovou kategorii náctiletých a dospělých. Jeho výstavba probíhala v březnu a dubnu letošního roku.

Sportoviště je umístěno na pozemku mezi panelovými domy v ulici Bílkova a Myslbekova. Plocha tvořená zelení nebyla využívána, dnes je díky investici města Náchoda a příspěvku Nadace ČEZ nyní na tomto prostranství vybudováno sportovní hřiště s použitím moderních a atraktivních cvičebních sestav Street WorkOut a Outdoor Fitness. Tyto druhy cvičebního nářadí a zařízení napomohou mládeži a dospělým k lepší fyzické zdatnosti. Celkové finanční náklady činí 258 206 korun, z toho 150 000 korun bude hrazeno Nadací ČEZ.

„Spolupráce s Nadací ČEZ je pro nás nesmírně důležitá, již několik let se nám právě díky jejím díky příspěvkům daří modernizovat hřiště v různých částech Náchoda. Pevně doufám, že ani toto hřiště není poslední," dodal starosta Jan Birke.

Realizaci projektu „Oranžové hřiště Myslbekova - Náchod" podpořila Nadace ČEZ ve výši 150 000 korun prostřednictvím grantového řízení Oranžové hřiště.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Židek (ODS): Místo Lesáku Bahňák. Hodně drahá kampaň

22:18 Židek (ODS): Místo Lesáku Bahňák. Hodně drahá kampaň

Když jsme před několika lety varovali před šlendriánsky připraveným projektem rekonstrukce Lesního k…