Bláha (ODS): Řidiči a chodci se na hradeckou Fortnu mají vrátit před Vánoci

10.11.2022 13:49 | Zprávy
autor: PV

V týdnu před Vánoci by se pro řidiče a chodce měla předčasně otevřít křižovatka Fortna spolu s navazujícím přestupním terminálem, které od dubna letošního roku prochází kompletní přeměnou.

Bláha (ODS): Řidiči a chodci se na hradeckou Fortnu mají vrátit před Vánoci
Foto: ODS
Popisek: ODS

Z trojramenné křižovatky se stala okružní, přibyly nové autobusové zálivy na přestupním terminálu a nový povrch získaly vozovka i přilehlé chodníky. Celá stavba by měla být kompletně dokončena a zkolaudována na jaře příštího roku, město vyšla na 63,6 milionu korun včetně DPH. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Adriana Chochelová byl položen dotaz

Důvod k hrdosti?

Paní Nerudová se chlubí, jak doběhla Okamuru, tím že jste vycestovala proti jeho vůli za státní peníze! Nepřipadá vám spíš, že jste doběhly českého občana a daňového poplatnika, který vás platí a kterým vy máte sloužit? Připadá vám to jako dostatečný důvod k hrdosti? Michal Prášek

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

22:31 Gregor (Motoristé): Zrušení Stratkomu je pouze prvním krokem

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k é zrušení stratkomu.