Březina (ČSSD): I přes dnešní verdikt se cítím naprosto nevinen

29.10.2014 18:45 | Zprávy
autor: ČSSD

Prohlášení Ing. Karla Březiny k dnešnímu rozsudku

Březina (ČSSD): I přes dnešní verdikt se cítím naprosto nevinen
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Březina

Rozsudek Městského soudu v Praze ve své kauze jsem očekával, neboť soudkyně, která měla případ na starosti, od začátku procesu dávala najevo, že chce dosáhnout mého odsouzení.

I přes dnešní verdikt se cítím naprosto nevinen, podle právních analýz a čtyř předchozích rozsudků jsem se žádného protiprávního jednání nedopustil. Hodlám se bránit všemi dostupnými prostředky a dosáhnout úplného očištění svého jména.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ferčíková Konečná (Zelení): Odmítáme zneužívání historie k vyvolávání strachu

22:12 Ferčíková Konečná (Zelení): Odmítáme zneužívání historie k vyvolávání strachu

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k jednání Poslaneké sněmovny o sjezdu Sudetoněmecké…