Březina (ČSSD): Primátor Hudeček si dělá předvolební kampaň za městské peníze

26.06.2014 7:24 | Zprávy
autor: ČSSD

Kampaň primátora Hudečka (TOP 09), která se jmenuje „Víte, že“ a která má za veřejných 350 tisíc korun v době před podzimními volbami propagovat údajné úspěchy pražského magistrátu, dnes na tiskové konferenci zkritizoval pražský zastupitel za ČSSD Karel Březina.

Březina (ČSSD): Primátor Hudeček si dělá předvolební kampaň za městské peníze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karel Březina

Podle sociálních demokratů si mají primátor Hudeček a TOP 09 tuto oslavnou předvolební kampaň platit ze svého. Pražští zastupitelé ČSSD také požadují, aby magistrát zveřejnil všechny faktury za reklamní a marketingové služby magistrátu za dobu, kdy je Tomáš Hudeček primátorem.

„Je to šokující. Podobně jako Pavel Bém v roce 2009 s kampaní Čistá Praha si současný primátor pomáhá penězi z rozpočtu města na svou vlastní předvolební propagaci. Pan Hudeček by se v kampani „Víte, že“ měl rovněž zaměřit na to, jak to dopadlo s tunelem Blanka, prodloužením metra A, mnohaletým zpožděním územního plánu a dalšími nezpochybnitelnými neúspěchy jeho kariéry v čele Prahy. Navíc se chlubí cizím peřím, protože například zvýšení platů učitelů prosadila ČSSD,“ uvedl Karel Březina.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zajíčková (ODS): Školství se s Babišovou vládou změní ve skanzen

10:02 Zajíčková (ODS): Školství se s Babišovou vládou změní ve skanzen

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke školství.