ČSSD: Děkujeme za důvěru!

20.06.2022 15:45 | Ze sítí
autor: PV

Kkomentář na facebookovém profilu k výsledkům předvolebních průzkumů

ČSSD: Děkujeme za důvěru!
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD

Sociální demokracie hodně ztratila. Kvůli vlastním chybám jsme skončili mimo Poslaneckou sněmovnu. Přesto už od jara poctivě představujeme naše návrhy a opatření. Chceme být užiteční a konstruktivní. Nechceme jen prázdně kritizovat. Víme jak brzdit růst cen energií i potravin. Víme, jak pomoci lidem v nouzi.

Vláda a sněmovní opozice se bohužel hádají o funkce, překřikují se a nedokážou se shodnout na pomoci lidem. Hlas sociální demokracie tak dnes ve sněmovně chybí víc než kdy jindy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Nezvolení

Dobrý den pane poslanče. Stěžujete si, že jste nebyl zvolen do funkce místopředsedy poslanecké sněmovny díky vládním poslancům. Můžete mi vysvětlit, proč Vás nevolilo víc než 20 poslanců z vašeho spektra ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Levice: Sociální spravedlnost, demokracie zdola a důstojné podmínky pro všechny

16:04 Levice: Sociální spravedlnost, demokracie zdola a důstojné podmínky pro všechny

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí vzniku Pařížské komuny.