ČSSD: Lidový dům se otevírá veřejnosti jako testovací centrum

14.06.2021 15:28

V Lidovém domě se v úterý 15. června otevírá nové testovací centrum na covid-19 pro širokou veřejnost. Testy bude provádět společnost SCIMED Biotechnologies s. r. o., a to jak testy PCR metodou, tak antigenní testování.

ČSSD: Lidový dům se otevírá veřejnosti jako testovací centrum
Foto: ČSSD
Popisek: ČSSD

V ulici Hybernská, v sídle ČSSD v Lidovém domě, vznikne od zítra nová služba v podobě testovacího centra, které nabízí hned několik služeb. Otestovat se můžou přijít zájemci o antigenní testování – jak samoplátci, tak osoby s žádankou na proplacení u své zdravotní pojišťovny. Probíhat zde bude také PCR testování (pro samoplátce i pro preventivy). Využít můžete také express PCR testování, kdy se výsledek testu dozvíte do 30 minut.

Testovací služby bude v Lidovém domě zajišťovat česká biotechnologická společnost SCIMED Biotechnologies s. r. o., která spravuje několik testovací center po celé ČR. Prostřednictvím zdravotnických týmů poskytují i mobilní testování ve státních institucích a firmách, kde testují až tisíce osob denně.

Zřízení testovacího centra v Lidovém domě je možností pro všechny obyvatele nejen Prahy, ale i přilehlého okolí se zde nechat pohodlně otestovat přímo v centru metropole. Otevírací doba centra je od 8:00 – 13:30 a od 14:00 – 22:00 každý den včetně soboty a neděle. Rezervovat termíny si můžete na www.rezervatic.cz. Přijít je možné i bez objednání.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Felcman (Zelení): Hladký asfalt nad zlato

6:37 Felcman (Zelení): Hladký asfalt nad zlato

Krajský náměstek Jan Sviták ohlásil záměr rekonstrukce druhého úseku silnice přes Ještěd. Náklady js…