Černochová (ODS): Nekoncepční přístup by si armáda měla odpustit

12.07.2020 18:19 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k problémům se střední vojenskou školou v Sokolově

Černochová (ODS): Nekoncepční přístup by si armáda měla odpustit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Černochová

Je téměř zázrak, že se konečně podařilo naplnit alespoň jednu třídu pobočky Vojenské střední školy v Sokolově. Otázkou je, zda to stálo za tu energii a vynaložené prostředky. Jsem přesvědčena, že nikoliv. Stále platí, že tento nápad byl jen laciným předvolebním gestem, které nedává od začátku smysl, je předražené a nesetkává se s dostatečnou poptávkou.

Současná demografická situace naplnění vojenské třídy nahrává, protože do fáze středoškolských studií se dostávají silné ročníky. Jsem ovšem zvědavá, co nastane, až tato populační vlna přejde, a jsem skeptická k tomu, že tento projekt má budoucnost. Je to typický příklad nekoncepčního přístupu, jaký by si armáda měla odpusit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Veřejný zájem

K tomu, co píšete zde - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svarovska-Zeleni-Nahoda-nebo-zakon-na-miru-791498, kdo rozhoduje, jaká stavba je ve veřejném zájmu? Na základě čeho? Jinak brát lidem právo se odvolat obecně se mi vůbec nelíbí a děkuji za upozornění.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: Proč do zahraničních rukou, proboha?

13:05 Kalousek: Proč do zahraničních rukou, proboha?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prodeji výrobce výbušnin Explosia