Město Broumov se dočkalo nového moderního autobusového terminálu, který usnadní, a věřím, že i zpříjemní, dopravu cestujícím. Větší komfort jim poskytne například nové bezbariérové nástupiště, 4 stanoviště s kapacitou odbavení více než 120 spojů (tolik jich z Broumova odjíždí každý všední den) a v neposlední řadě elektronické informační tabule, které jsou propojeny s informačním systémem provozovaným krajem a avizují aktuální informace o autobusové a železniční dopravě. Nový terminál je ve vlastnictví města, což mimo jiné zabezpečí rovné podmínky pro všechny dopravce, kteří se budou chtít zapojit do připravované soutěže o dodavatele veřejné dopravy v našem kraji. I za to patří městu Broumov poděkování. Přeji příjemné využívání dopravních služeb cestujícím a řidičům moderní zázemí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Spojení
Tvrdíte, že tuto koalici spojuje je strach ze spravedlnosti, arogance a pomstychtivá nenávist. V prvních dvou věcech i souhlasím, ale co myslíte tou pomstychtivou nenávistí? Kohi vůči komu? Zdraví Radim
Další články z rubriky
7:17 Ženíšek (TOP 09): Česká zahraniční politika je dnes ostudná
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k současné české zahraniční politice


