Chabr (TOP 09): U Vltavy vznikne nová slalomová dráha pro vodní sporty s parkem

08.03.2021 17:36 | Zprávy

Rada hl. m. Prahy na pondělním jednání schválila odkoupení pozemku v Troji, kde má vzniknout Park vodních sportů Praha.

Chabr (TOP 09): U Vltavy vznikne nová slalomová dráha pro vodní sporty s parkem
Foto: TOP 09 / Martin Kubica
Popisek: Jan Chabr

Ten bude sloužit profesionálním sportovcům i široké veřejnosti. Za pozemek zaplatí hlavní město jeho vlastníkům dohromady 541 tisíc korun.

„Pokračujeme v zásadním majetkovém scelení pro vytvoření volnočasového areálu vodních sportů. Ani v době covidu se nesmí zapomínat na strategické rozvojové projekty města, kde velká řada Pražanů bude moci trávit svůj volný čas,“ říká radní pro oblast majetku Jan Chabr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Uprchlíci

Pane Mašku, moc děkuji za to, že jste reagoval na můj dotaz, ale asi jsme se nepochopili. Mě zajímalo jaký bude váš přístup k uprchlíkům z Ukrajiny teď, a to jak už k těm, co tu jsou, a že jich je i těm, kteří zde budou chtít získat azyl?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokop (Stačilo!): Snad Juchelka nezíská politickou podporu

11:02 Prokop (Stačilo!): Snad Juchelka nezíská politickou podporu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nápadu Aleše Juchelky, že by se pobyt seniorů v dom…