Chalupa (ANO): Dopis semknutým a zamknutým v bruselských a štrasburských palácích...

12.12.2018 12:58

Do kdy budete vystupovat v roli tří opiček - nevidím, neslyším, nemluvím? Bude to chtít ještě desítky, stovky nebo tisíce zavražděných?

Chalupa (ANO): Dopis semknutým a zamknutým v bruselských a štrasburských palácích...
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO

Vážení semknutí a zamknutí pečlivě chránění europoslanci, máte na to vstát v jednací místnosti pléna i našeho Evropského parlamentu a navrhnout usnesení EP o tom, že proti bezbrannému, nechráněnému lidu Evropy JE VEDENA VÁLKA ZE STRANY POLITICKÉHO ISLÁMU? 

Nebo těch zavražděných je pro vás stále ještě málo, je málo zmatku mezi lidmi, malo destabilizace společnosti, málo extremistických reakcí na vaši (ne)schopnost řešit podstatné problémy, ztráta důvěryhodnosti evropských politiků je stále ještě snesitelná? Do kdy budete vystupovat v roli tří opiček - nevidím, neslyším, nemluvím? Bude to chtít ještě desítky, stovky nebo tisíce zavražděných? Kdo z Vás má odvahu a nartvrdo, veřejně říci madam Merkel, madam Mogherini a dalším, že Islám, alespon ve střední a východní Evropě nikdy nebude díky většinovému odporu domácího obyvatelstva součástí naší společnosti, tak jako si to zcela dobrovolně zařídila SRN, Francie a další země? Že nejen tyto dvě ...  dámy zrazují evropské obyčejné lidi? Že na většinu z nás nezabírá ani nátlak, vyhrožování či vydírání - máme totiž zkušenost jak s předválečnou Západní demokracií, tak s nacistickým Německem i se sovětským Ruskem - že nezaberou ani podloudné Globální či jiné pakty, Istanbulské a jiné, už svým názvem charakterizované, úmluvy!

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • ex-poslanec (2013-2017), zastupitel, obrana a bezpečnost
  • kontrolní výbor

Samozřejmě že je mi líto všech zavražděných, že je mi upřímně líto jejich rodin a přátel - ale musím také říci, že až se v TV bude vysílat smuteční průvod černě oděných "trpících" státníků, chráněných stovkami ozbrojených tajných agentů, držících se za ruce, jak se svými naučenými smutnými a tragickými tvářemi vystavují do TV kamer (protože to na voliče zabírá) - vypnu TV a vysílání tohto neskrývaného pokrytectví budu považovat za urážku každého slušného, myslícího občana EU.

nespokojený občan České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šimral (Piráti):  Řízení grantové komise pro sport jsou nyní transparentnější

15:06 Šimral (Piráti): Řízení grantové komise pro sport jsou nyní transparentnější

V uplynulých měsících byla přijata zásadní protikorupční opatření při rozdělování dotací hl. m. Prah…