Chalupa (ANO): Istanbulská smlouva vede k destrukci základů našeho civilizačního okruhu

24.11.2018 19:37

Reakce na facebookovém profilu na názory kněze Piťhy zmíněné v článku v PL.

Chalupa (ANO): Istanbulská smlouva vede k destrukci základů našeho civilizačního okruhu
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Pan profesor neuvažuje v intencích nějakých fantazií ale zcela logicky a racionálně domýšlí na první pohled (přečtení) ne zcela zřejmé postupné důsledky aplikace ustanovení obsažených v Istnabulské úmluvě.

To, že to někteří zcela záměrně odmítají přiznat je i z jejich hlediska logické - ostatně i Islám přiznává muslimům právo lhát nevěřícímu - je to standardní součást Džihádu.

Nebo jinak - pokud dnešní aktivisté, zastánci různýh LGBT, "multikulti" aktivit, zastánci přijímaní migrantů ze zcela nekompatibilních civilizačních okruhů, politici držící se svých mandátů jen díky podpoře tohoto zázemí - pak zcela samozřejmě prohlubují zášť civilizace Knihy KORÁNU vůči našemu civilizačnímu okruhu a první kdo doplatí na eventuální střet civilizací budou paradoxně ti, kteří náš, řekněme "Západní" svět těmito aktivitami hodnotově oslabují ve prospěch našeho úhalvního civilizačního, hodnotového soupeře. Tím je Politický islám.

Ano máme soupeře "našeho typu" kam lze zařadit i (ale nejen) Rusko.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • ex-poslanec (2013-2017), zastupitel, obrana a bezpečnost
  • kontrolní výbor

Ale i soupeř typu Ruska není soupeř, nepřítel v civilizační rovině, je to soupeř který sdílí stejnou základní hodnotovou rovinu - je to soupeř v rovině ekonomiky, v ideové rovině, v rovině obrany a bezpečnosti atd. Ale ani v Rusku není náboženství politickým systémem - tak, jako je například Islám, kniha Korán a život Mohameda zároveň politickým, všeobjímajícím parametrem veškerého života společnosti, jejího vývoje a jejích ambic - a tou ambicí je nekompromisní definitivní zničení světa nevěřících, zničení našeho způsobu života.

A Istanbulská smlouva vede ve svých důsledcích jednoznačně k tomu nejvíce nebezpečnému - destrukci základů našeho civilizačního okruhu, což je ta vůbec nejlepší zpráva pro našeho skutečného ne soupeře, ale nepřítele ....
Opravdu nikomu nepřijde zvláštní, že právě země knihy Koránu, které zcela pokrytecky iniciují nebo aktivně podporují tyto destruktivní pakty a úmluvy o ochraně práv nelegálních migrantů práv žen, homosexuálů atp. .... podívejte se jaká práva mají emancipované ženy či homsexuálové v těchto zemích - mají jediné právo - na bestiální usmrcení ukamenováním, upálením, ubičováním nebo odříznutím hlavy.....?!

Zmíněný článek ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hejtman Čunek: Zdraví seniorů je moje priorita

15:54 Hejtman Čunek: Zdraví seniorů je moje priorita

Jednolůžkové pokoje pro všechny pacienty bez příplatku, moderní a špičkové vybavení, vše pod jednou …