Chalupa (ANO): Nejsem a nebudu z těch, kteří jenom mluví

18. 4. 2019 16:20

Po vynaložení značného úsilí jsem s kolegy, jako spoluzakladatel, založil dne 8. dubna 2019 zapsaný ústav "USPP - CZECHIA, z.ú" který má exkluzivní oprávnění zastupovat Ukrajinský svaz podnikatelů a průmyslníků na území ČR a SR.

Chalupa (ANO): Nejsem a nebudu z těch, kteří jenom mluví
Foto: anobudelip.cz
Popisek: Bohuslav Chalupa, poslanec ANO
reklama

Po zkušenostech které mám, jsem doslova otráven politickými (nejen) žvásty o tom jak moc by bylo dobře něco udělat, že bychom měli, máme, musíme, oni by měli... Prostě slibovat hory doly a skutek jako obvykle utek.

Roky poslouchám naše i evropské politiky, euro-poslance a komisaře, kteří často tak rádi a sebestředně jenom mluví o tom, jak potřeba pomoci Ukrajině, ukrajinským občanům k tomu, aby se jim dařilo lépe, aby naše vzájemná spolupráce byla posunuta na mnohem vyšší úroveň. 

Proto jsem se se dvěma dalšími dvěma kamarády rozhodl udělat v tomto smyslu něco konkrétního, a s jistým zadostiučiněním Vás informuji, že po vynaložení značného úsilí jsme, já jako spoluzakladatel, založili dne 8.dubna 2019 zapsaný ústav "USPP - CZECHIA, z.ú" (viz)

"USPP" je zkratka pro "Ukrajinský svaz podnikatelů a průmyslníků", který zastupuje cca 42 000 ukrajinských podnikatelských, státních i nestátních subjektů. Pro úplnost dodávám, že prezidentem USPP je pan Anatolij Kinach, bývalý premiér, vicepremiér a ministr průmyslu Ukrajiny.

"USPP - CZECHIA, z.ú." je subjektem, který má exkluzivní oprávnění zastupovat USPP, respektive oněch 42 tisíc ukrajinských subjektů na území České republiky a Slovenska.

Jinými slovy - místo s prominutím politicky pokryteckých keců o nutnosti pomáhat Ukrajincům, budeme tuto pomoc - spolupráci - fakticky realizovat - oněch 42 tisích subjektů představuje statisíce ukrajinských občanů, rodičů, zaměstnanců, kteří si konečně zaslouží žít lépe...

Nejsem a nebudu z těch, kteří jenom mluví.

Rozum a srdce

Převzato z profilu.

Ing. Bohuslav Chalupa

  • BPP
  • ex-poslanec (2013-2017), zastupitel, obrana a bezpečnost
  • kontrolní výbor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér Babiš: Nejen že všichni rozumějí politice a fotbalu a rozpočtu, ale teď jsou všichni epidemiologové

11:38 Premiér Babiš: Nejen že všichni rozumějí politice a fotbalu a rozpočtu, ale teď jsou všichni epidemiologové

Souhrn nejdůležitějších událostí uplynulého týdne.