Chalupa (ANO): Okamžité vracení migrantů na Libyjské pobřeží? Že by?

20.08.2018 10:49 | Zprávy
autor: PV

To bude zase divení, že to vlastně jde a snad najednou ustanou debilní žvásty Evropských "VIP" o tom, že se přece nelze takto chovat bez dohody s Libyjskou vládou ...sice ještě nikdo úplně definitivně neřekl, která z těch čtyř vlád to vlastně je...

Chalupa (ANO): Okamžité vracení migrantů na Libyjské pobřeží? Že by?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Bohuslav Chalupa

To, čím vyhrožuje Itálie, mělo NATO dělat už minimálně tři roky zpět.

A dovolím si stejně napřímo konstatovat - pokud nám nevadí - Západu - udržovat v pohotovosti kontingenty ozbrojených sil např.na území Afganistánu, pokud nám nevadilo "destruovat" celkem funkční a diplomaticky komunikativní vládu Kadáfího, například - pak řeči o tom, že vojensko-humanitární obsazení pobřeží Libyje by bylo - ó hrůzo nijak neobhajitelnou okupací, ničící hodnoty na nichž Evropa stojí (?!) - je pokrytectvím nejhrubšiho zrna. 

Ti co toto prohlašují, tak zdůvodňují jen vlastní neodpovědnost, nerozhodnost a nekompetenci věci řešit. 
V těchto dnech se například vydávají na svou svatou cestu do Mekky statisíce muslimů - jejich pohyb je řízen přes satelity a Internet a Saudská Arábie poskytuje těmto svým lidem veškerý dostupný komfort - tedy včetně bezpečnostního servisu. Saudi postaví tisíce a tisíce stanů vybavených klimatizací, zajistí pro miliony věřících stravování, lékařskou péči, bezpečnost - celou potřebnou infrastrukturu (např. 200 000 dobrovolníků!)

OTÁZKA - my, ZÁPAD, NATO, toho nejsme schopni? Nebo to ve skutečnosti (někteří) nechceme? My kupříkladu opravdu nejsme schopni dotlačit Saudy ke skutečně významné spoluúčasti při řešení problémů "jejich" lidí na Africkém kontinentu?! 
Západ má k dispozici nesmírné finanční, politické, personální, technologické, vojenské, bezpečnosntí a humanitární kapacity

  • PROČ JE TAKTO NEVYUŹIJEME KE SVÉ OBRANĚ/ZÁCHRANĚ?
  • KDE JE SKUTEČNÝ ZÁDRHEL?! 

Tyto otázky jsou zcela legitimní a jednoho, pro někoho rozhodně ne krásného dne, budeme znát odpověď - a trest smrti pro mizery, kteří šli proti vlastním lidem bude velmi humanitární potrestání.....

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Tomáš Goláň byl položen dotaz

Volby

Voliči si zvolili, koho zvolili. Jak si vysvětlujete, že nezvolili vás? To, že ANO dost rozhazuje je i pravda, ale co je špatného na tom, že to jak vy tvrdíte sype mezi občany? Asi by to chtělo sypat z rozumem, ale sypat třeba je nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

22:33 Dvořák (STAN): Slabost premiéra a nedospělost jednoho ministra

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke vztahům mezi Strakovkou a Hradem.