Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
21
Kraj Vysočina letos uvolnil téměř 600 tisíc korun na odměny za čelisti divokých prasat. „Jednotlivé okresní myslivecké spolky zaevidovali celkem 1463 čelistí. Náš zájem se soustředil na nejmenší selata. Jejich včasnou redukcí se snižují škody, které divočáci způsobují na zemědělských plodinách a pozemcích,“ vysvětluje Zdeněk Chlád, radní Kraje Vysočina pro oblast lesního, vodního hospodářství a zemědělství a oblast životního prostředí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Tvrdíte, že je Vaší povinností EU zlepšovat. Proč se to tedy neděje? Já mám spíš dojem, že se EU zhoršuje a začínám mít pocit, že vedle šílené zelené politiky jí jde hlavně o tom, jak šmírovat nás lidi a mít lidi pod kontrolou než aby dělala něco dobrého pro lidi.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kauze exředitele Správy železnic, u kterého polici…