Cvalín (KSČM): Mediální hvězda David Rath

17.12.2013 21:30

Bývalý člen ODS, někdejší hejtman Středočeského kraje a bývalý vysoký představitel sociální demokracie, si velice užívá přízně médií.

Cvalín (KSČM): Mediální hvězda David Rath
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath

David Rath byl vždy narcis, rád se nechával fotit do regionálních deníků, oceňoval úspěšné podnikatele, potřásal rukou svým fanouškům, přátelsky všem pokyvoval a při tom všem zářil velikým úsměvem. Jako by si myslel, že je nejoblíbenější politik...David Rath musel být viděn skoro každý den. Pan Rath v tomto chování byl skoro stejný jako Michal Hašek.

Nejvíce mě zaráží, jak David Rath dnes mluví o tom, že nežijeme ve skutečné demokracii, ale ve státě, kde o důležitých věcech rozhodují plukovníci a podplukovníci policie České republiky. A že byl zavřený kvůli tomu, že byl pro nějaké lidi velice nepohodlný. Skutečnost je ovšem taková, že David Rath si hraje na velikého mučedníka 21.století, který byl zatčen, jak přebral od svých kamarádů úplatek v krabici od vína, ve které bylo 7 milionů korun. Nehledě na to, že u něj doma se jakýmsi zázrakem začaly objevovat v podlaze další desítky milionů korun. Toto je velice prekérní situace pro bývalého hejtmana Středočeského kraje, ale jelikož je pan Rath mistr v manipulaci,  rozhodl se, že začne manipulovat veřejností ve svůj prospěch. Například knihou Absurdní proces, ve které popisuje, že se proti němu spikla veškerá justice a policie v ČR. Nevím, zda-li tato "sci-fi" kniha stojí za přečtení. Myslím, že asi nikoli.

David Rath, když byl poslancem v Poslanecké sněmovně, měl několik dlouhých monologů o tom, že by se měla zamezit korupce ve veřejné správě. Je to paradox, ale pan Rath podle všeho odváděl finance z veřejných zakázek.

S úsměvem na tváři musím konstatovat, že konečně policie nehledí na stranickou příslušnost tak, jako to bylo za éry Václava Havla a pana Klause. Snad jí to vydrží!

Petr Cvalín, Staňkov, okres Domažlice.

Petr Cvalín

  • KSČM
  • Facebook: https://www.facebook.com/petr.cvalin

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: KSČM

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

David (SPD): Nesnesitelná lehkost hlasování v Europarlamentu. Hlavně Rusku po čuni

20:41 David (SPD): Nesnesitelná lehkost hlasování v Europarlamentu. Hlavně Rusku po čuni

Jako poslanec Evropského parlamentu jsem se ucházel o členství v Delegaci EU - Rusko. Myslím si toti…