Czernin (TOP 09): Každý pořádný Vídeňák má českou babičku

24.05.2022 19:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k 150. výročí vzniku vídeňského Školského spolku Komenský

Czernin (TOP 09): Každý pořádný Vídeňák má českou babičku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Czernin

Že má každý pořádný Vídeňák českou babičku, to je známá věc, každý Čech se ve Vídni cítí doma a Rakušané jsou si toho dobře vědomi.

Vedení Vídně podporuje českou menšinu a krajanské spolky dlouhodobě. Právě proto se přímo ve Vídeňské radnici konalo slavnostní setkání při příležitosti 150. výročí vzniku Školského spolku Komenský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zwyrtek Hamplová: Pan prezident připomíná umanuté dítě. Ještě zadupat

18:05 Zwyrtek Hamplová: Pan prezident připomíná umanuté dítě. Ještě zadupat

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na způsob, jakým si chce prezident Pavel prosadit účast…