Decroix (ODS): Opravdu existuje. Nechtěla jsem jej vystavovat veřejnému lynči

03.03.2023 20:34 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k fotce z fotobanky, kterou poslankyně použila k propagaci vládní politiky.

Decroix (ODS): Opravdu existuje. Nechtěla jsem jej vystavovat veřejnému lynči
Foto: Archiv Evy Decroix
Popisek: Eva Decroix

Mrzí mne, že použití ilustrativní fotky u sdělení o důchodech devalorizovalo celé sdělení. Václava znám. Opravdu existuje. Nechtěla jsem jej ale uvádět do rozpaků, či vystavovat veřejnému lynči, zveřejněním jeho fotky. Mám tu ale další reakce důchodců, kteří reagují podobně. Budu je komunikovat dál. Tentokrát bez fotky. Myslím, že je důležité říkat nahlas, že ne všechny seniory je možné házet do jednoho pytle. A že někteří vnímají důležitost nyní přijímaných opatření. Samozřejmě i komunikace těchto sdělení je umění a musí se dělat správně.

Dnes ráno jsem měla milou schůzku se seniorkou, která dorazila do Sněmovny sama a moc trvala na tom někomu říct, jak jí vadí, že je opozice zneužívá. Když bude souhlasit, ráda fotku s ní zveřejním.

reklama

autor: PV

Radek Koten byl položen dotaz

interpelace

Když vláda nereaguje na vaše interpelace, jaké jsou vaše další možnosti získat odpovědi, pokud nějaké jsou? Myslel jsem, že odpovědět do 30 dnů vláda, respektive tázaný musí ze zákona.A druhá věc, jak víte, že čísla,co vám možná premiér někdy dodá, budou pravdivá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátorka Zwyrtek Hamplová: Postoj zástupců vlády? Nezajímá. Ale naprosto

17:08 Senátorka Zwyrtek Hamplová: Postoj zástupců vlády? Nezajímá. Ale naprosto

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k peticím, které doputovaly do Senátu.