Dienstbier (ČSSD): ČSSD by měla okamžitě odejít z vlády

22.11.2020 14:00 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke schválení daňového balíčku sněmovnou

Dienstbier (ČSSD): ČSSD by měla okamžitě odejít z vlády
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dienstbier

ČSSD by měla okamžitě odejít z vlády. Po nočním schválení daňového balíčku ve sněmovně, který krátí příjmy státu, krajů a obcí o 135 miliard korun, je zřejmé, že nebudou peníze na školství, zdravotnictví, sociální služby, policii, hasiče, důchody a řadu dalších veřejných služeb, včetně platů lidí v těchto službách pracujících. Nechat se takto přehlasovat koaličním partnerem a nevyvodit z toho jasný důsledek ukončení vládní spolupráce by znamenalo, že ČSSD ztrácí jakoukoliv důstojnost a smysl setrvání na české politické scéně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Andrej Babiš je zcela nevěrohodný

14:01 Richterová (Piráti): Andrej Babiš je zcela nevěrohodný

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k vládě Andreje Babiše.