Dlabajová (ANO): V Evropském parlamentu za malé a střední podnikatele bojuji

25.11.2021 8:35 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k vlastnímu boji za malé a střední podnikatele.

Dlabajová (ANO): V Evropském parlamentu za malé a střední podnikatele bojuji
Foto: Archiv europoslankyně.
Popisek: Europoslankyně Martina Dlabajová.

Podporuji české podnikatele. Malé a střední obzvláště. Potřebují to. Něco o tom vím. Než jsem vstoupila do politiky, podnikala jsem dvacet let. Umím si díky tomu představit, jak co funguje, nebo naopak nefunguje, v praxi. Jestli podnikatelům připravovaná legislativa pomůže, nebo jim naopak zkomplikuje život.

V Evropském parlamentu za malé a střední podnikatele bojuji. Třeba tím, že jsem spoluzaložila a vedu skupinu poslanců, kteří si každodenně dávají práci s tím, že zkoumají každé písmenko ve vznikající legislativě a hlídají, aby se ďábel neskryl v detailu.

Jsem také tváří politické frakce Renew Europe  v tažení za lepší postavení malých a středních podniků. Je za námi velký kus práce, ale pořád toho ještě hodně zbývá udělat. Nevzdávám se a krůček po krůčku hodlám postupovat. Věřím, že to má smysl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátorka Jelínková: Jaké jsou dopady pandemie na seniory a pečující?

19:43 Senátorka Jelínková: Jaké jsou dopady pandemie na seniory a pečující?

Lidovecká senátorka Šárka Jelínková zaštítila ve čtvrtek v Senátu konferenci s názvem: Jaké jsou dop…