Dlouhý (TOP 09): Celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání

26.11.2016 21:03 | Zprávy
autor: PV

Pražská TOP 09 si zvolila nové vedení, předsedou se stal Martin Dlouhý.

Dlouhý (TOP 09): Celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

„Velmi si vážím důvěry, kterou mi delegáti vyjádřili. Čekají nás volby do Poslanecké sněmovny, takže si uvědomuji, že celé předsednictvo musí velmi tvrdě pracovat, aby naplnilo a předčilo vysoká očekávání,“ řekl nový předseda pražské TOP 09 Martin Dlouhý.

Sněm zvolil 3 místopředsedy, a to Jiřího Nouzu, Radka Vondru a Jakuba Lepše.

„Stojí před námi důležité úkoly. Dnešní sněm ale ukázal, že nejen nové předsednictvo, ale naprostá většina našich členů je připravená pracovat nejen na co nejlepším volebním výsledku v příštím roce, ale také na tom, aby TOP 09 uspěla i v dalších letech,“ říká nový místopředseda Jiří Nouza.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Tvrdíte, že míříte do příští vlády

S kým? Myslíte, že ANO volby nevyhraje? Vyhrává je přeci už několik volebních období. Nebo uvažujete i o tom, že byste s ním šli do koalice? A podle čeho soudíte, že se do vlády dostanete? Váš poslední volební výsledek nebyl až takový zázrak, nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Skopeček (ODS): Když se podívám na vaši vládu, tak vy jste se fakt nezakecali

23:08 Skopeček (ODS): Když se podívám na vaši vládu, tak vy jste se fakt nezakecali

Projev na 6. schůzi Poslanecké sněmovny dne 29. ledna 2026 k služebnímu zákonu a jednacímu řádu Posl…