Dny lidí dobré vůle na Velehradě za účasti KDU-ČSL

06.07.2018 8:38 | Zprávy
autor: PV

Zástupci KDU-ČSL zavítali na Dny lidí dobré vůle, které se už tradičně konaly 4. a 5. července na Velehradě. Oslav se zúčasnil například místopředseda strany a poslanec Ondřej Benešík, senátorky Jaromíra Vítková, Anna Hubáčková a Šárka Jelínková, dále pak senátor Patrik Kunčar.

Dny lidí dobré vůle na Velehradě za účasti KDU-ČSL
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Senátorka Jaromíra Vítková na Velehradě mimo jiné uctila památku Tomáše kardinála Špidlíka. Senátorka dlouhodobě usiluje o to, aby byl vybudován památník kardinála Špidlíka i v jeho rodných Boskovicích, a to při příležitosti 100. výročí jeho narození (2019). Proto letos na Velehradě uspořádala sbírku, která při budování pomníku pomůže.

Místopředseda KDU-ČSL Ondřej Benešík zase využil oslav na Velehradě k setkání s vedoucími diecézního Centra pro rodinný život v Olomouci. Sešel se také s ředitelem Oblastní charity Uherský Brod.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

22:14 Decroix (ODS): Vyřešil jsi kulový, Oldo

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odvolání Martina Baxy (ODS) ze správní rady Pražské…