Dolínek (ČSSD): V Praze začíná Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v malém fotbalu

15.07.2016 21:34 | Zprávy
autor: PV

Ode dneška až do neděle bude v Praze probíhat historicky první ročník Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v malém fotbalu. Hráče ze všech osmi zúčastněných zemí dnes v Brožíkově sále Staroměstské radnice přivítal náměstek pražské primátorky pro dopravu a sport Petr Dolínek, který připomněl, že malý fotbal je díky populární Hanspaulské lize jedním z pražských fenoménů.

Dolínek (ČSSD): V Praze začíná Mistrovství Evropy hráčů do 21 let v malém fotbalu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Dolínek

„Bylo mi velkou ctí přivítat v Praze mladé fotbalisty, kteří k nám přijeli bojovat o titul Mistrů Evropy v malém fotbalu. Věřím, že turnaj bude mít skvělou úroveň a rád bych všechny Pražany pozval, aby se na jednotlivá utkání vypravili v co nejhojnějším počtu. Podobnou možnost mají totiž poprvé v historii, a je skvělé, že se zde turnaj koná v roce, kdy je Praha Evropským hlavním městem sportu,“ řekl Dolínek.

Mistrovství Evropy hráčů do 21 v malém fotbalu hostí celkem 8 zemí (Česká republika, Slovensko, Slovinsko, Bulharsko, Německo, Rumunsko, Itálie a Chorvatsko). Týmy se utkají ve dvou čtyřčlenných skupinách a první dva týmy poté postoupí do nedělních semifinále a případného finále. Mistrovství se koná v Areálu FK Slavoj Vyšehrad. Český tým se v základní skupině A utká se Slovinskem, Maďarskem, Německem a Itálií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Prezident

V čem myslíte, že je omezována kontrola prezidenta? Kdo a jak vůbec může kontrolovat prezidenta? A myslíte, že se Zeman nebo Pavel povyšují nad soudy? To podle mě ne, nad ostatní politiky to ano, ale asi se to fakt dalo čekat. Hodně se teď taky mluví o tom, že jde ústavní soud na ruku prezidentovi, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

19:11 Grolich (KDU-ČSL): Regionální veřejnoprávní média jsou pro jižní Moravu nenahraditelná

Hejtman Jan Grolich iniciuje petici za zachování regionálního vysílání České televize a Českého rozh…