Jaký smysl má partnerství s USA, kromě Stockholmského syndromu? Vydírají nás cly a nerovnými obchodními dohodami. Jejich války a zástupné války nám zdražují energie a poškozují ekonomiku.
Je to nakonec jen 340milionový stát, který poslední dobou produkuje hlavně kecy, dluhy, postradatelné služby a tištěné peníze, ve světě se s nimi baví jen proto, že se báli jejich přebujelé agresivní armády (donedávna - viz Írán), a skoro cokoli hmatatelného umí lépe a levněji vyrobit jinde, v rostoucích ekonomikách s miliardami obyvatel v Asii.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

