Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší

16.04.2024 19:02 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě premiéra Fialy v USA.

Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší
Foto: Reprofoto: Prostor X
Popisek: Ondřej Dostál

Premiér Fiala: "Pevně stojíme za Izraelem a jeho právem se bránit".

Jakkoliv jde o reakci na víkendový íránský útok drony a raketami, toto není ideální pozice. Znamená totiž také, že ČR "pevně stojí" i za genocidou v Gaze, kterou již podrobil kritice Mezinárodní soudní dvůr a v níž zahynulo už přes 33tisíc lidí včetně tisíců dětí, které z podpory Hamásu vskutku nelze vinit. A také za útokem Izraele na íránskou ambasádu v Sýrii z počátku měsíce, což byl z hlediska mezinárodního práva velký průšvih a cílená eskalace konfliktu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…