Drbohlav (Trikolóra): Smutná realita Sokolovska se pomalu blíží

28.07.2020 14:33

Předseda Trikolóry v Karlovarském kraji a dvojka na kandidátce do podzimních krajských voleb k aktuální situaci na Soolovsku a obchodu s emisními povolenkami

Drbohlav (Trikolóra): Smutná realita Sokolovska se pomalu blíží
Foto: Repro Facebook
Popisek: Václav Klaus ml. a Matěj Drbohlav (Trikolóra)

Bohužel smutná realita Sokolovska se pomalu blíží. Karlovarský kraj, v důsledku koronavirové krize, už tak patří mezi nejpostiženější regiony v České republice. Zatímco lázeňství se pomalu vzpamatovává a lidé opět nacházejí cestu do lázeňských domů, za dveřmi tiká další časovaná bomba. A to už hodně dlouho.

Současná vláda zatím nebyla schopna předložit řešení současné krize, a zastavit tak propouštění zaměstnanců společnosti Sokolovská uhelná. Jako jediný toto téma před časem v poslanecké sněmovně otevřel Václav Klaus ml.. Poukázal především na Green Deal, a současnou politiku vlády, která není schopna nebo nechce zastavit lukrativní obchod s emisními povolenkami. Peníze z povolenek vzešly z toho regionu, a měly by se do něj zase vracet.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátorka Jelínková: Jaké jsou dopady pandemie na seniory a pečující?

19:43 Senátorka Jelínková: Jaké jsou dopady pandemie na seniory a pečující?

Lidovecká senátorka Šárka Jelínková zaštítila ve čtvrtek v Senátu konferenci s názvem: Jaké jsou dop…